TAOLE.jpgytytrr

20 Kasım Haftası; Yüz Yüze Herkes iyi, Mevzu Sırtımızı dönünce başlıyor!

Herkese selam!

Akrep Yeniayı sonrası Ay büyüme aşamasında. 22 Kasım’da ise Güneş Akrep burcunun karanlık sularından çıkıp Yay burcunun canlı havasına giriyor. Yani yeni haftaya daha güçlü bir çaba ve kararlılık içinde giriyoruz. Düşünceler, fikirler, hayata bakışımız gibi konularda da sınanıyoruz

Bu hafta kişiliğimizi ve isteklerimizi ortaya koyarken net olmaya dikkat etmeliyiz. Engellere ve sorunlara karşı ise kendimizi daha önemseyecek şekilde dengeli çözümler bulmamız gerekecek. Özellikle 23-25 Kasım arasında gerilimi yüksek tartışmalar olabilir. O günlerde tartışma yaratacak konu ve kişilerle teması kesmek bizi dengeleyebilir. Ayrıca fiziksel kazalara ve yaralanmalara da dikkat etmek gerekiyor. 25 Kasım itibariye İkizler Dolunayının yoğun iletişim trafiğinin etkisine girmeye başlıyoruz.

Haftanın En’ lerine gelirsek;

Haftanın en canlı ve enerji dolu günü: 23-24 Kasım
Haftanın en çok çaba gerektiren günü: 20 Kasım
Hafta boyunca nelerden kaçınmalı: Net olmayan tavırlardan!


Şimdi yükselen burçlara göre haftanın yorumlarına bakalım:

Yükselen KOÇ
Güneş’in Yay burcuna geçtiği 22 Kasım’dan itibaren ilgi duyduğunu konularda yenilenme ve hareket etme enerjisi yükseliyor. Uzaklar, eğitimle ilgili konular veya düşüncelerinizi ve kendinizi ortaya koyma yönünde daha fazla aktifleşebilirsiniz. 20-21 Kasım günlerinde gelecek yönünde somut sonuçlar elde etmek için önemli hamleler yapabilirsiniz. 23 Kasım’da kontrol edemediğiniz durumlardan dolayı problemler çıkabilir. 24 Kasım’da ise kişisel alanda oldukça girişken olmakla birlikte, gerginliklere dikkat etmelisiniz.


Yükselen BOĞA
Güneş’in Yay Burcuna girişiyle 22’ isinden itibaren odağınız finansal konulara, borç-alacak işlerine ya da ortaklı parasal durumlara doğru kayacak. Bu konularda yoğun istekler, canlı niyetler artıyor ama aynı zamanda bazı engeller ortaya çıkabilir. Bu konulardaki endişelerinizi daha iyi yönetmeye ihtiyacınız var. 20-21 Kasım günlerinde ise, işe yönelik daha kararlı tutumlar alacağınız durumlar var. 23 Kasım’da finansal konularda risk yönetimi önem arz ediyor. 24 Kasım’da ise önünü ve sonunu bilmediğiniz konularda hareket etmemeye çalışın.


Yükselen İKİZLER
Güneş’in Yay burcuna girmesiyle bu yılın en önemli değerlendirme ve sonuçlar alma zamanına giriyorsunuz. Son 6 aydır yaşadığınız koşulların değişmeye başladığını görebilirsiniz. Bu dönemde yakın ilişkilere, ortaklıklara, mücadele ve rekabet getiren koşullara dikkat etmek gerekiyor. Tartışmalar sizi kolayca çok öfkelendirebilir. 20-21 Kasım günlerinde hayata bakış açınız ya da uzaklarla ilgili bir konuda kararlı tavırlar gösterebilirsiniz. Ancak 23 Kasım’da iş hayatında çıkabilecek sorunlara karşı net ve soğukkanlı olmanız gerekecek. 24 Kasım’da gruplar ve sosyal çevreler içinde daha aktif olmanız gerekebilir.


Yükselen YENGEÇ
Güneş’in 22’sinde Yay’a girmesiyle çalışma koşullarınızda tempo artmaya başlıyor.. Bu yoğun tempoyu kaldırmak için kendinize, sağlığınıza daha fazla özen göstermelisiniz. Fiziksel enerjinizi ve sağlığınızı besleyecek spor gibi rutinlere ihtiyacınız var. 20-21 Kasım’da parasal konularda meşguliyet içinde olabilirsiniz. 23 Kasım’da iş yükünüz daha fazla olabilir, önceliklendirmeye çok ihtiyacınız olacak. 24 Kasım’da ise kariyerinizi hızlandıracak etkiler ve hamleler var.


Yükselen ASLAN
Güneş’in Yay Burcuna geçmesiyle kendinizi gösterme cesaretiniz artıyor. Özellikle geçtiğimiz ay Eviniz, Aileniz ve özel hayatınızla ilgili konular sizi aşırı meşgul etmişti. Bu hafta 22’sinden itibaren bu meşguliyetler azalıyor ve artık kişisel ışığınızı arttırmaya zaman kalıyor. Aşk ve tutku duyduğunuz konularda önemli canlanmalar var. 20-21 Kasım günlerinde karşılıklı konularda daha uzlaşmacı olmak size iyi gelecek. 23 Kasım’da parasal konularda daha sorumlu olmanız gerek; özellikle ödemelere dikkat!. 24 Kasım’da ise kendinizi daha rahat gösterebilir, ortamların en dikkat çekeni olabilirsiniz.


Yükselen BAŞAK
Güneş’in Ay’ın 22’sinde Yay Burcuna geçmesiyle bazı bitiş ve yeni başlangıçlar gündeminize geliyor olacak. Ailenizi ve Eviniz ile ilgili konular nedeniyle meşguliyetiniz artabilir. Bu dönemde kendi istekleriniz üzerinde daha derin düşünmek size iyi gelecek. 20-21 Kasım civarında İş ile ilgili konuları düzene sokmak ihtiyacınız var. 23 Kasım’da ise ortaklı konularla ya da yakın ilişkilerinizle ilgili olarak dinlemeniz gereken meseleler ve önemli kararlar almanız gerekebilir. 24 Kasım’da ise hayatınızda risk gördüğünüz konulardaki gerilimleri azaltmaya yönelebilirsiniz.


Yükselen TERAZİ
Güneşin Yay burcuna gireceği 22 Kasım itibariyle yakın çevrenizde de hareketlilik daha da artacak. Görüşmeler, ziyaretler, fikir alışverişleri açısından dolu dolu geçemeye başlayacak bir haftaya giriyorsunuz. 20-21 Kasım günlerinde sevdiğiniz şeyler ile ilgili ve eğer varsa çocuklarınızla ilgili konularda çaba içinde olabilirsiniz. Ayrıca harcamalarda biraz dikkatli olmakta fayda var. 23 Kasım’da daha organize olun yoksa artan sorumluluklara isyan edebilirsiniz. 24-25 Kasım günlerinde ise ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili konularda ani parlamalara açıksınız. Drama yapmayın.


Yükselen AKREP
Geçtiğimiz haftaki Akrep Yeniayı etkisiyle kendinizi daha kararlı bir şekilde ortaya koyabildiğiniz günlerdesiniz. Bu dönemde önemli başlangıçlar ve girişimler yapmaya isteklisiniz.. Kişisel konularda başarı gösterebilirsiniz. Ayrıca bu dönemde birikimlerinizi yönetme konusunda çok şey yapmanız mümkün. 20-21 Kasım günlerinde Ev, Aile ya da gayrimenkul ile ilgili bir konuya çok odaklanmanız gerekebilir. 23 Kasım’da sevdiklerinizle ilgili bazı konular size yük olarak görünebilir, bu yükü paylaşmakta fayda var! 24 Kasım – 25 kasım günlerinde ise özellikle iş ve sorumluluklarla ilgili konuları çok iyi organize etmeniz gerekiyor.


Yükselen YAY
Geçtiğimiz Ay Akrep temasıyla gündeme gelen sıkıntılar, belirsizlikler ve kısıtlayıcı koşullar bitiyor. Güneş’in Yay burcuna geçişiyle birlikte isteklerinizi elde etme ve kendinizi ifade etme yönünde daha kararlı bir tavır içinde olacaksınız. Beklemede olan ya da belirsiz koşullar içeren işler yeniden hız kazanabilir. 20 -21 Kasım günlerinde görüşmeler ve anlaşmalar yönünde kararlı bir tavır göstermeniz size iyi gelecek. 23 Kasım’da ise Ailenizi veya Evinizi ilgilendiren konularda sorumluluk almanız gereken koşullar ortaya çıkabilir. 24 -25 Kasım günlerinde ise Aşkta veya yaratıcı konularda kendinizi daha güçlü göstermeye çalışabilirsiniz. Harcamalar konusunda ise elinizin ayarını iyi ayarlayın.


Yükselen OĞLAK
Güneş’in Yay Burcuna geçeceği 22 Kasım itibariyle kararlı ve odaklı davrandığınız konular olduğu gibi sizi hedeflerinizden alıkoyan kontrol dışı durumlar daha sık gündeminize gelebilir. Ayrıca gruplarla ilgili konularda ve hedefleriniz yönünde hedefe odaklı bir mücadele içindesiniz. 20-21 Kasım’da harcamalarınızı daha iyi yönetmek isteyeceksiniz. Ay’ın 22’sinden sonra gizli kalan işler ya da tam olarak göremediğiniz durumlar fazladan risk yaratabilir. Fikirlerinize ve hayata olan inançlarınıza özellikle dikkat etmelisiniz. 24-25 Kasımda Ev ve Ailenize yönelik konularda meşguliyetiniz ve enerjiniz artabilir.


Yükselen KOVA
Geçtiğimiz haftaki Yeniay enerjisiyle hedeflerinize ilerlemek için çok odaklısınız. Son zamanlarda iş hayatınızda yeni çabalar içine de girmiş olabilirsiniz. Güneş’in 22 Kasım’da Yay’a Burcuna geçişiyle gruplar ve sosyal konulardaki enerjiniz ve hareketliliğiniz artıyor olacak. 20-21 Kasım günlerinde kişisel konularda daha kararlı ve net hareketler içindesiniz. 23 Kasım’da maddi konularda daha sorumlu davranmanız gerekebilir. 24 Kasım’da ise düşüncelerinizi çevrenize daha rahat kabul ettirebilir ve bir çok işi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.


Yükselen BALIK
Güneş’in Yay burcuna geçeceği 22’si itibariyle dikkat çekmek ve kariyerle ilgili konularda yeni sorumluluklar alabileceğiniz durumlar ortaya çıkıyor. Akrep Yeniayı ile birlikte kendinizi anlatma yönünde oldukça çaba sarf ettiniz. Bazı konuları anlatmaya çalışmayın, çünkü o konular belki de sadece sizin kafanızda mevcut. 20-21 Kasım günlerinde önünü göremediğiniz konular yüzünden bazı aksilikler gündeme gelebilir, lütfen kendinizi dağıtmayın. 22’sinden itibaren ise iş hayatınızda yeni yükler geliyor ve daha fazla çaba göstermek durumunda kalacaksınız. Ancak bu sizi daha fazla derleyip toplayabilir. Bu dönemde öfkenizi dikkatli bir şekilde yönetmeye çalışmalısınız, aksi halde otorite figürleriyle sıkıntılı zamanlar yaşayabilirsiniz. 24 Kasım’da paranıza odaklanın ve keyfi nedenlerle çarçur etmeyin.

Bir sonraki yorumlarda görüşmek üzere. Sevgiyle Kalın!

@nikkobeyastro

Enerjisa Üretim’in Kadın Çalışanlardan Oluşacak Rüzgar Santrali için Eğitimler Başlıyor!
Şehir Hatları’nın Yaz Tarifesi Başlıyor.
Corny’den Yaza Merhaba
İsviçreli Saat Markası EBEL; Saat&Saat Güvencesiyle Artık Türkiye’de!
Türk Eğitim Vakfı’ndan Yeni Farkındalık Projesi “Gücüm Bu Kadarına Yetiyor”
URBAN Care’den Yaza Merhaba Partisi “Bu Yaz Herkes Kendine İyi Baksın’
Marks & Spencer 2024 Yaz Koleksiyonu’nu özel bir etkinlikle tanıttı
İyi yaşamı ve lezzeti buluşturan Alpro ve BigChefs iş birliği yaptı!
Türkiye’de Sağlığınızı Düşünen İlk Un “Panpan Un”
“Jovirose” Akdeniz doğallığının ve ışıltısının yeni yüzü
6 Haziran Dünya Diyetisyenler Günü kapsamında Diyet Uzmanı Öykü Altay’dan çok önemli bilgiler!
“Evidea X” Doğa Rutkay ile Doğa’ya Dönüş!
P&G Türkiye Yıldız Anneler projesinin 10. yılında Spor Kültürü Araştırması’nı yineledi.
“The VEIL” İstanbul, Londra ve Paris hattında nefes kesen bir kedi-fare kovalamacası!
Göz bölgenizdeki yaşlanma belirtilerine “gülsha” ile veda edin!
İBB Plajları 15 Haziran’da açılıyor. Giriş ücretleri belli oldu.
İyi Bir Uyku Patili Dostlarımızın da Hakkı!
COSMED, 15. yaşını “Seninle 15 yıl” projesiyle kutlamaya hazırlanıyor.
The Grand Tarabya’dan Babanıza Unutulmayacak Bir SPA Deneyimi
Roma’nın Çekiciliğinden İlhamla; FENDI Summer 2024
Molped 28 Mayıs Dünya Regl Hijyeni Günü’nde Farkındalık Çalışmalarını Sürdürüyor
Yeni Mezunlara İstihdam Fırsatı “İlk Fırsat” Programı’nın Başvuruları Başladı
Effie Türkiye 2024’te Ödüller Sahiplerini Buldu
Dikkat! Yanlış klima kullanımı yaz gribini tetikliyor.
Tim Burton’ın 1988 tarihli doğaüstü komedi filmi “Beterböcek”in devam filmi geliyor.
EQUAL Türkiye’den bu yana kadın sanatçıların sesi yüzde 140 arttı
Türkiye ihracatla, ihracat kadınla büyüyecek !
Beymen Yaza Selma Ergeç ile Merhaba diyor!
Cem Adrian’dan Türk Sanat Müziği Albümü “Solmayan Şarkılar 2”
Beta Yeni Han, Uluslararası Çay ve Kültür Festivali’ne ev sahipliği yaptı.
FOREO Yeni SUPERCHARGED Bariyer Onarıcı Essence Mist!
Canon Gençlik Programı’nda genç yeteneklerin eserleri Mardin’de sergiye çıkıyor
Ak Gıda-İçim Süt “İçim’de Bir Fikir Var” Diyen Gençleri Geleceğe Hazırlıyor.
Anne Adayları ve Yeni Anneler için Doğru Emzirme Sütyeni Seçimi Nasıl Yapılmalı?
Valentino Garavani’den VLogo Locker Mary Jane babetler
PINK MARTİNİ 30. yıl Turnesi Kapsamında İstanbul’a Geliyor!
Elite World’ün İyi Yaşam Festivali “Wibe Fest” Büyük İlgi Gördü
Upcycle İstanbul Art and Design Festival’e geri sayım başladı.
Ruzy Gallery, sanat serüvenine yeni sergisi “Evvel” ile devam ediyor!
“ECLİPSE” Filmine Öğretmen ve Öğrencilere Film Davetiyesi ve Patlamış Mısır Team Paribu’dan
Sagaza for Boyner ile Işıldayan Geceler!
İstanbul Marketing Summit, pazarlama dünyasını Zorlu PSM’de bir araya getirdi!
“Rezervem” Restoran Deneyimini Teknoloji ile Buluşturuyor!
Perakende vizyoneri Dr. Giuseppe Stigliano İstanbul’da
Beşiktaş JK ile Engelleri Beraber Aşalım!
Yeniliğin ve Hareketin Sahnesi HOPE Alkazar, Mayıs Ayında’da Dopdolu
Sırt Ağrısı deyip geçmeyin, Omurga Tümörünün Habercisi Olabilir!
Darüşşafaka Eğitim Kurumları Giriş Sınavı 26 Mayıs’ta, 41 ilde yapılacak.
COMEUP Fonksiyonel Kumaşları ve Canlı Renkleri ile Dikkat Çekiyor.
Sinema ve Tiyatro Dünyasında Ödül Heyecanı!

Her haklı saklıdır 2023

Web sitemizde kullanılan görsel ve haberler telif hakkı ile korunmaktadır

Woman Mag Tr Sitemap URL Index