TAOLE.jpgytytrr

Atatürk Kültür Merkezi, Aralık ayında da dopdolu! 

İstanbul’da gerçekleşen unutulmaz etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam eden Atatürk Kültür Merkezi, Aralık ayında da dopdolu programıyla dikkat çekiyor.

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI//1 ARALIK CUMA 20:00//TÜRK TELEKOM OPERA SALONU

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası, Şef Andreas Ottensamer ile birlikte solist Maximilian Hornung’un viyolonsel performasıyla 1 Aralık Cuma günü saat 20.00’de Türk Telekom Opera Salonu’nda… Programda C.S. Saens’in viyolonsel konçertosu ve M. Mussorgsky’ın Bir Sergiden Tablolar eserleri seslendirilecek.

BİR YASTIKTA// ALİ POYRAZOĞLU TİYATROSU// 1 ARALIK CUMA 20.00 // AKM TİYATRO SALONU 

Ali Poyrazoğlu ve Güneş Berberoğlu’nun canlandırdığı; işlerinde çok başarılı, bir cerrahla bir mimarın tıkanmış evliliklerinden yola çıkarak sevgiyi tazelemenin yolları üstüne düşündüren güldürü ‘Bir Yastıkta’ AKM Tiyatro Salonu’nda 1 Aralık Cuma günü saat 20.00’de izleyici ile buluşacak. Bir yastıkta kocamak için yola çıkan çiftin, evlilik tökezleyince yollarını ayırıp sonra yeniden bir araya gelmelerinin öyküsünü anlatıyor. “İnsan sevdiğinden uzakta kafasının içinde bomboş bir ev taşır. Her gün biraz daha yalnız. Her gün biraz daha ölüme yakın. Biz en zor şeyi başardık. Birbirimizi affettik sözleriyle dikkat çeken “Bir Yastıkta” aşkın matematiği üstüne seyircilerle birlikte düşünen bir oyun.

giselle..

GISELLE// İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ// 2 ARALIK CUMARTESİ 20:00 // 7 ARALIK PERSEMBE 20.00 // TÜRK TELEKOM OPERA SALONU

AKM Türk Telekom Opera Salonu’nda sezon başından beri dikkat çeken Giselle; 2 Aralık Cumartesi ve 7 Aralık Perşembe saat 20.00’de yeniden sahneye taşınıyor. Konusunun büyük Alman şairi Heinrich Heine’nin “Almanya Üzerine” adlı kitabında anlattığı Wililer Efsanesi’nden alındığı Giselle, Fransız besteci Adolphe Adam’ın (1803-1856) müzikleri üzerine Jean Coralli-Jules Perrot-Marius Petipa koreografisiyle, kırsal yaşam biçimi ile olağan dışı dünyayı bir arada işleyen, aşkın yüceliği ve tutkunun vazgeçilmezliğini vurgulayan, romantik balenin en önemli yapıtından biri.

Doğaüstü ögelerle dolu olan Giselle balesi, dans etmeyi çok seven, genç ve güzel, bir o kadar da utangaç Giselle adında bir köylü kızı ile kendisini ona ‘’Loys’’ adlı bir çiftçi olarak tanıtan ve Giselle’e delicesine âşık olan Kont Albrecht’in trajik ve romantik hikayesini konu alıyor. İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nin bu yıl yeniden repertuvarında yer verdiği ‘Giselle’ balesini Zeynep Sunal Öngün sahneye koyuyor.

ANADOLU ATEŞİ // 4 ARALIK PAZARTESİ 20:00// 11 ARALIK PAZARTESİ 20.00  AKM TÜRK TELEKOM OPERA SALONU //18 ARALIK PAZARTESİ 20:00 AKM TİYATRO SALONU//  25 ARALIK PAZARTESİ 20.00  AKM TÜRK TELEKOM OPERA SALONU

Kaynağını Anadolu’nun binlerce yıllık mitolojik ve kültürel tarihinden alan Anadolu Ateşi, farklı yörelerden derlenmiş 3000 halk dansı figürü ve halk müziğini içinde barındıran özgün prodüksiyonu ile AKM Türk Telekom Opera Salonunda sanatseverlerle buluşmaya devam ediyor. Mustafa Erdoğan imzasını taşıyan proje, Anadolu’nun binlerce yıllık kültür ve tarih mozaiğinin barışla harmanlanan ateşini tüm dünyaya tanıtmayı hedefliyor. 

sarkılara hayat ver

ŞARKILARA HAYAT VEREN KADINLAR// İSTANBUL DEVLET TÜRK MÜZİĞİ ARAŞTIRMA VE UYGULAMA TOPLULUĞU// 5 ARALIK SALI 20.00// AKM TİYATRO SALONU

Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı tanınmasının 89. yıldönümünde gerçekleştirilecek “Şarkılara Hayat Veren Kadınlar” adlı konserde 5 Aralık Salı günü AKM Tiyatro Salonu’nda kadın bestekarların eserlerinden oluşan bir repertuvar seslendirilecek. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Milletlerin uygarlık yolunda gösterdiği ilerleme, kadına verdiği değer ile ölçülmelidir’’, Bir toplum aynı amaca bütün kadınları ve erkekleri ile beraber yürümez ise ilerlemesine,teknik olarak imkan ve bilimsel olarak ihtimal yoktur’’ demek suretiyle Türk kadınına verdiği değeri ve kadının toplumların gelişmesinde ve ilerlemesindeki önemini vurgulamıştır.

Osmanlı Devleti’nin son döneminden, Cumhuriyetin ilan edildiği dönem ve sonrasında   güfteleri ve besteleri ile musikimiz içinde yer alan Dil Hayat Kalfa’dan, Esma Sultan, Leyla Saz’a, Neveser Kökdeş’ten, Radife Erten, Melahat Pars’a kadınlarımızın eserlerinden seçilmiş repertuvarı İstanbul Devlet Türk Müziği Araştırma ve Uygulama Topluluğu ses ve saz sanatkarları Sanat Yönetmeni Şükrü Türkmen eşliğinde seslendirecek.  

MÜZİK TAKVİMİ: ARALIK AYINDAN YANSIYANLAR //CUMHURBAŞKANLIĞI KLASİK TÜRK MÜZİĞİ KOROSU// 5 ARALIK  SALI 19.00// AKM MÜZİK PLATFORMU

Cumhurbaşkanlığı Klasik Türk Müziği Korosu tarafından hazırlanan programda, dünya takviminin müzik kültürümüze yansımalarının peşine düşülüyor. Türkiye ve dünya tarihinde iz bırakan sosyal, kültürel ve siyasi olaylar ile müzik kültürümüz arasında şaşırtıcı bağlar kuruluyor. Konuyla ilgili eserlerin seslendirildiği programda, perdeye yansıtılan fotoğraf ve belgelerle, dinleyici zaman tünelinde bir yolculuğa çıkarılıyor. Programı Mehmet Güntekin, koro ses ve saz sanatçılarının refakatiyle sunuyor. Programda Aybige Demir Okan, M. Taha Aras solist olarak yer alırken sazlara Birol Yayla, Taner Sayacıoğlu, Lütfiye Özer hayat veriyor.

don giovani

DON GIOVANNI// İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ //6 ARALIK ÇARŞAMBA 20:00 // 9 ARALIK CUMARTESİ 20.00// TÜRK TELEKOM OPERA SALONU

İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nin sahneleyeceği Avusturyalı müzik dehası, Wolfgang Amadeus Mozart’ın bestelediği “Don Giovanni” Operası, opera literatürünün başyapıtları arasında üst sıralarda kendine yer bulmuştur. Öyle ki Richard Wagner, Don Giovanni’nin eserinin “tüm operaların operası” olduğunu iddia etmiştir. Dahi librettist Lorenzo Da Ponte’nin kaleme aldığı librettosu ile kara komedi olarak nitelendirilebilen opera; insan doğasının en iyisinin ve en kötüsünün sergilendiği, ruhsal ve dünyevi arzuların, komedi ve trajedinin Mozart’ın dehası ile birleşmesinden doğmuştur.

Opera, kadınları baştan çıkarmakla ün yapmış, çapkın bir İspanyol asilzade olan Don Giovanni adındaki efsanevi karakterin maceralarını anlatmaktadır. Zenginliği ve gücü, onu eylemlerinin sonuçlarıyla yüzleşmekten korur, ta ki bir gün çok ileri gidip sonunda kendi düşüşüne yol açan bir cinayet işleyene kadar… Aytaç Manizade’nin sahneye koyduğu eserde İDOB Orkestrasını İbrahim Yazıcı yönetiyor. Dekor tasarımı Efter Tunç, kostüm tasarımı Serdar Başbuğ, ışık tasarımı Kemal Yiğitcan imzalı. Eserin koro şefi ise Volkan Akkoç.

 SİYAH BEYAZ GÜNLER // İSTANBUL DEVLET MODERN FOLK TOPLULUĞU //7 ARALIK PERŞEMBE 19.00//AKM MÜZİK PLATFORMU

AKM Müzik Platformunda 7 Aralık Perşembe günü saat 17.00’de her biri kalbe dokunan eserlerden oluşan, seçkin bir repertuvarın seslendirileceği İstanbul Devlet Modern Folk Topluluğu tarafından sahneye konacak ‘Siyah Beyaz Günler’ konserinin solistleri; Jülide Karan ve İrem Sağer olacak. 

NEFESLİ SAZLAR HAFTASI // İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI DENİZBANK KONSERLERİ// 8 ARALIK CUMA 20:00// TÜRK TELEKOM OPERA SALONU

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası Denizbank Konserleri kapsamında Nefesli Sazlar Haftası konseptiyle 8 Aralık Cuma günü saat 20.00’de AKM Türk Telekom Opera Salonu’nda gerçekleşecek konserde; G.Rossiinii’nin ‘Hırsız Saksağan Uvertürü’, Necati̇ Gi̇ray’in düzenlemesini Oğzuzhan Balcı’nın yaptığı ‘March Miss Ole’ (Dünya Prömi̇yeri̇),  G.Rossini’nin ‘Cezayi̇r’de Bi̇r İtalyan Kızı’, K.Weill’in ‘3 Kuruşluk Opera’dan Süit’ gibi eserler yer alacak.

GİDİON’UN DÜĞÜMÜ// ANKARA DEVLET TİYATROSU //8 ARALIK CUMA 20.00// 9 ARALIK CUMARTESİ 20.00 // 10 ARALIK PAZAR 15.00// AKM TİYATRO SALONU

Johnna Adams’ın yazdığı çevirisini ve yönetmenliğini Buğra Koçtepe’nin üstlendiği oyuncular

Meltem Baytok veEbru Nil Aydın’ın hayat verdiği ‘Gidion’un Düğümü’ oyunu Ankara Devlet Tiyatrosu tarafından sahneye taşınıyor. Oyunun konusu ise şöyle: “Çocukluk masum olmak demek değildir… Masumiyeti hızla kaybetme durumudur…” 418 numaralı sınıfta bir ilkokul öğretmeni ve bir annenin benzersiz randevusu, ait olduğu sistemi eleştirirken; günümüzde gerçekliğin yerini alan sosyal medya, ebeveyn ve eğitimci olma, aile, ahlak, sanat, çocukluk ve hayal gücüne dair düşüncelerimizi sorgulamamıza neden oluyor.

ibrahim erkal

İBRAHİM ERKAL’A HÜRMET KONSERİ // GÜZEL SANATLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ//10 ARALIK PAZAR 20:30//TÜRK TELEKOM OPERA SALONU

İbrahim Erkal’a Hürmet Konseri; Kültür ve Turizm Bakanlığı’nin Sanatçıya Vefa Konserleri kapsamında İbrahim Erkal anısına 10 Aralık Pazar günü Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğünün katkılarıyla AKM Türk Telekom Opera Salonu’ndagerçekleşecek.  Konserin solistleri ise: Alişan, Aydilge, Ceylan, Doğuş, Eda Baba, Elif Kaya, Enes Yolcu, Gökhan Tepe, Güliz Ayla, Kafadar, Resul Dindar, Sinan Akçıl, Sufle ve Zehra olacak. 

DANS ADRENALİN // İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ MODERN DANS TOPLULUĞU // 12 ARALIK SALI 20.00 // AKM TİYATRO SALONU 

İstanbul Devlet Opera ve Balesi Modern Dans Topluluğu’nun ‘Dans Adrenalin’ programında; Koreli koreograf Dong Kyu Kim’in yeni parçası “Seni Görüyorum”, MDT İstanbul sanatçılarından Alper Marangoz’un yeni çalışması “Bahar” ve değişen kastıyla tekrar sergilenecek olan “Koz” adlı çalışma, topluluğun yeni koreograflarından Ferhat Güneş’in pandemi dönemi çalışması “RE-Side” adlı kısa filmin sahne uyarlaması olan “RESIDE/Düşler 3 Kere Görülmeli” ve aynı zamanda geçmiş sezonlarda MDT İstanbul’un “Akdeniz” adlı gecesinde “Mantra” koreografisiyle yer alan İhsan Rüstem’in “Anikka” adlı yeni çalışması yer alıyor. Işık tasarımını Taner Aydın’ın, kostüm ve dekor tasarımını Olcay Engin Kaymaz’ın üstlendiği Dans Adrenalin, 12 Aralık Salı günü AKM Tiyatro Salonu’nda seyirciyle buluşmak için gün sayıyor.

RICHARD // 12 ARALIK SALI 20:00 // 28 ARALIK PERŞEMBE 20.00 // TÜRK TELEKOM OPERA SALONU

Yıl 2012. Kral III. Richard’ın kemikleri Leicester’da bir otoparkta bulunur. Kemiklerin adli tıp uzmanlarınca araştırılıp kanıtlanması uzun bir zaman alacaktır. Richard Hell, tek bir beden, tek bir zihin içerisinde, dünyanın tüm bedenleri ve tüm zihinleri arasında uçuşarak kendisini inşa etmeye çalışan bir kimlik(siz) olarak, gerçekten de dünyaya yeni bir insan türü armağan edebilecek mi? ‘Richard’ oyununu uyarlayan yazan ve yöneten Okan Bayülgen; Şenay Gürler, Ebru Unurtan Urağ, Nihal Usanmaz, Kevork Türker, Kubilay Çamlıdağ, Oral Özer, Özgün Çoban, Beyti Engin, Olgun Toker gibi oyuncularla birlikte  Shakespeare’in Richard’ı hikâyeleştirmesini tartışmaya açıyor. Yabancı olmayı, yalnızlaşmayı, vahşileşmeyi tartışırken hayali bir tiyatro kumpanyası Shakespeare’in III. Richard’ını 28 Aralık Perşembe saat 20.00’de AKM Türk Telekom Opera Salonu’nda sahnede olacak.

şeb-i arus

ŞEB-İ ARÛS: HZ. MEVLANA’NIN 750. VUSLAT YILDÖNÜMÜ ÖZEL SEMA MUKABELESİ // TASAVVUF İRFAN VE MEYDAN MEŞKLERİ TOPLULUĞU // 13 ARALIK ÇARŞAMBA 20.00 // AKM TİYATRO SALONU

Hz. Mevlana’nın 750. Vuslat Yıldönümü nedeniyle, Tasavvuf İrfan ve Meydan Meşkleri Topluluğu; 13 Aralık Çarşamba günü saat 20.00’de AKM Tiyatro Salonu’nda Semâ Mukâbelesi gerçekleştirecek.  Asırlar boyunca mevlevîhânelerde yapılan semâ merâsiminin icrası, postnişin: M. Fatih Çıtlak ve sanat yönetmeni Yüce Gümüş önderliğinde sahneye taşınacak. 

TİMSAH ATEŞİ // 15 ARALIK CUMA 20:30 // AKM TİYATRO SALONU

Başrollerini Funda Eryiğit, Hazar Ergüçlü ve Hidayet Erdinç’in paylaştığı ‘Timsah Ateşi’, zıt kutuplarda yaşayan iki kız kardeşin babalarıyla olan çalkantılı hikayesini konu alıyor. Yönetmenliğini Mehmet Ergen’in üstlendiği oyun, 2019 yılında Edinburgh Fringe Tiyatro Festivali’nin en iyi oyunları arasında yer aldı. 1989 yılı, Kuzey İrlanda… Sevgisiz bir evde, kötürüm bir baba ile 8 yıl hapis yatan asi bir kız Fianna (Hazar Ergüçlü) ve dindar ablası Alannah’ın (Funda Eryiğit) temposu bir an bile olsun düşmeyen, sürreal, grotesk hikayesini anlatan oyun 15 Aralık Cuma günü saat 20.30’da AKM Tiyatro Salonu’nda sahneye konacak. 

ŞEB-İ ARÛS’UN 750. YILINDA “KÜHNİ ABDÜRRAHİM DEDE’NİN HİCAZ AYİN-İ ŞERİFİ” // CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRK MÜZİĞİ KOROSU // 17 ARALIK PAZAR 11:30 // AKM TİYATRO SALONU

Cumhurbaşkanlığı Klasik Türk Müziği Korosu, 47 yıldır olduğu gibi bu yıl da geleneğini sürdürüyor ve Şeb-i Arûs yıl dönümünde bir Mevlevî âyini seslendirmek üzere müzikseverlerin huzuruna çıkıyor. Künhî Abdürrahim Dede’nin Hicaz Mevlevî âyininin icra edileceği ve şef Mehmet Güntekin’in yöneteceği konserin konuk solisti günümüz klasik Türk müziği dünyasının önde gelen solisti Münip Utandı ve Cumhurbaşkanlığı Klasik Türk Müziği Korosu’nun beş saz sanatçısı Birol Yayla (tanbur), Salih Bilgin (ney), Taner Sayacıoğlu (kanun), Lütfiye Özer (kemençe) ve Murat Bağdatlı (ud).

LA BOHEME // İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ // 14 ARALIK PERŞEMBE 20:00 // 16 ARALIK CUMARTESİ 20.00 // TÜRK TELEKOM OPERA SALONU

İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nin sahneleyeceği “La Boheme” Operası sanatseverlerle buluşacak.  Atatürk Kültür Merkezi Türk Telekom Opera Salonu’nda sanatseverlerle buluşacak olan “La Boheme”, besteci Giacomo Puccini’nin (1858-1924) başyapıtlarından biri olarak kabul ediliyor. Librettosu Luigi Illica ve Giuseppe Giacosa tarafından yazılan bu dramatik ve romantik opera, dünyada en çok sahnelenen ve sevilen operaların arasında sayılır. İtalyanca seslendirilecek olan eseri, Evin Atik sahneye koyuyor. İstanbul Devlet Opera ve Balesi Orkestrası’nı İbrahim Yazıcı yönetiyor. Dekor tasarımı Çağda Çitkaya’ya, kostüm tasarımı Sevtaç Demirer’e, ışık tasarımı  Serkan Şentürk’e,  koreografi ise Şebnem Şenel’e ait. İstanbul Devlet Opera ve Balesi Korosu Paolo Villa, çocuk korosu ise Sercan Gazeroğlu yönetiminde 14 ve 16 Aralık’ta sahnede olacak.

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI DENİZBANK KONSERLERİ // 15 ARALIK CUMA 20:00 // TÜRK TELEKOM OPERA SALONU

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası Denizbank Konserleri kapsamında 15 Aralık’ta Şef Alessandro Crudele yönetimindeki İDSO’ya soli̇stOnur Özkaya (Kontrbas) konuk oluyor. AKM Türk Telekom Opera Salonu’nda gerçekleşecek konserin programında A.Dvorak’ın ‘Öğlen Cadısı’,  E.Tubin’in ‘Kontrbas Konçertosu’, J.Brahms’ın ‘Senfoni̇ No. 2’ eserleri e yer alıyor

AMADEUS // 17 ARALIK PAZAR 19:30 // TÜRK TELEKOM OPERA SALONU

Peter Shaffer tarafından kaleme alınan, dünya müzik tarihinin unutulmaz bestecileri Wolfgang Amadeus Mozart ile Antonio Salieri’nin eşsiz hikayesi ‘Amadeus’ 17 Aralık Pazar günü saat 19.30’da AKM Türk Telekom Opera Salonu’nda yeniden sahneye taşınacak. Usta yönetmen Işıl Kasapoğlu rejisiyle Çolpan İlhan-Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertaiment ortak yapımı ile tiyatroseverlerle buluşmaya devam eden ‘Amadeus’un başrollerini Selçuk Yöntem (Antonio Salieri) ve Tansu Biçer’in (Wolfgang Amadeus Mozart) paylaşıyor. 70 kişilik dev ekibiyle sezonun en çok ses getiren prodüksiyonlarından birisi olan ‘Amadeus’, 4 sezondur tüm temsillerini kapalı gişe oynayarak rekor bir seyirci rakamı elde etti.  

hasan niyazi tura

İSMET İNÖNÜ’YÜ ANMA KONSERİ // İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI DENİZBANK KONSERLERİ // 22 ARALIK CUMA 20:00 // TÜRK TELEKOM OPERA SALONU

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası Denizbank Konserleri kapsamında şef Hasan Niyazi Tura yönetiminde soli̇st Nikita Boriso-Glebsky’in keman performansıyla yer alacağı konserin programında; D. Shostakovich, Keman Konçertosu No:1 Op.99, L.V.Beethoven, Fidelio Uvertürü Op.72, R.Strauss, Ölüm ve Başkalaşım Op. 24 gibi eserler yer alacak. 

YENİ YIL KONSERİ // İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI DENİZBANK KONSERLERİ //29 ARALIK CUMA 20:00// TÜRK TELEKOM OPERA SALONU

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası Denizbank Konserleri kapsamında şef Howard Griffiths yönetiminde soli̇st Lucienne Renaudin Vary’nin trompet performansıyla yer alacağı konserin programında; L.Bernstein, ‘Candide Üvertürü’, J.N.Hummel ‘Trompet Konçertosu’, G.Rossini ‘La Danza’,  A.Piazzolla ‘Ave Mari̇a’, A.Marquez ‘Danzon 2’, A.Piazzolla ‘Libertango’, M.Ravel ‘Boleroa’ eserleri yer alacak. 

İZAHLI MÜZİK SAATİ FERAHFEZA // CUMHURBAŞKANLIĞI KLASİK TÜRK MÜZİĞİ KOROSU //21 ARALIK  PERŞEMBE 19.00//AKM MÜZİK PLATFORMU

Hüseyin Kıyak’ın anlatıcılığında, M. Hulusi Yücebıyık’ın program yönetmenliğini yapacağı Cumhurbaşkanlığı Klasik Türk Müziği Korosu’nun yeni sezonda başladığı programda Ferahfezâ makamı konu ediliyor. Makama ait repertuvarın önemli örneklerinin seslendirileceği etkinlik, Türk müziği öğrenenlere ve musiki meraklılarına ciddi bir uygulama imkanı sağlıyor. Sadece icraya yönelik olarak değil, konu edilen eserler ve bestekarları hakkında kültürel bilgilerin de aktarıldığı etkinlik, Türk müziği öğrenen genç ses ve saz sanatçılarının da katılabiliyor olmasıyla interaktif bir atölye özelliği kazanıyor.

Enerjisa Üretim’in Kadın Çalışanlardan Oluşacak Rüzgar Santrali için Eğitimler Başlıyor!
Şehir Hatları’nın Yaz Tarifesi Başlıyor.
Corny’den Yaza Merhaba
İsviçreli Saat Markası EBEL; Saat&Saat Güvencesiyle Artık Türkiye’de!
Türk Eğitim Vakfı’ndan Yeni Farkındalık Projesi “Gücüm Bu Kadarına Yetiyor”
URBAN Care’den Yaza Merhaba Partisi “Bu Yaz Herkes Kendine İyi Baksın’
Marks & Spencer 2024 Yaz Koleksiyonu’nu özel bir etkinlikle tanıttı
İyi yaşamı ve lezzeti buluşturan Alpro ve BigChefs iş birliği yaptı!
Türkiye’de Sağlığınızı Düşünen İlk Un “Panpan Un”
“Jovirose” Akdeniz doğallığının ve ışıltısının yeni yüzü
6 Haziran Dünya Diyetisyenler Günü kapsamında Diyet Uzmanı Öykü Altay’dan çok önemli bilgiler!
“Evidea X” Doğa Rutkay ile Doğa’ya Dönüş!
P&G Türkiye Yıldız Anneler projesinin 10. yılında Spor Kültürü Araştırması’nı yineledi.
“The VEIL” İstanbul, Londra ve Paris hattında nefes kesen bir kedi-fare kovalamacası!
Göz bölgenizdeki yaşlanma belirtilerine “gülsha” ile veda edin!
İBB Plajları 15 Haziran’da açılıyor. Giriş ücretleri belli oldu.
İyi Bir Uyku Patili Dostlarımızın da Hakkı!
COSMED, 15. yaşını “Seninle 15 yıl” projesiyle kutlamaya hazırlanıyor.
The Grand Tarabya’dan Babanıza Unutulmayacak Bir SPA Deneyimi
Roma’nın Çekiciliğinden İlhamla; FENDI Summer 2024
Molped 28 Mayıs Dünya Regl Hijyeni Günü’nde Farkındalık Çalışmalarını Sürdürüyor
Yeni Mezunlara İstihdam Fırsatı “İlk Fırsat” Programı’nın Başvuruları Başladı
Effie Türkiye 2024’te Ödüller Sahiplerini Buldu
Dikkat! Yanlış klima kullanımı yaz gribini tetikliyor.
Tim Burton’ın 1988 tarihli doğaüstü komedi filmi “Beterböcek”in devam filmi geliyor.
EQUAL Türkiye’den bu yana kadın sanatçıların sesi yüzde 140 arttı
Türkiye ihracatla, ihracat kadınla büyüyecek !
Beymen Yaza Selma Ergeç ile Merhaba diyor!
Cem Adrian’dan Türk Sanat Müziği Albümü “Solmayan Şarkılar 2”
Beta Yeni Han, Uluslararası Çay ve Kültür Festivali’ne ev sahipliği yaptı.
FOREO Yeni SUPERCHARGED Bariyer Onarıcı Essence Mist!
Canon Gençlik Programı’nda genç yeteneklerin eserleri Mardin’de sergiye çıkıyor
Ak Gıda-İçim Süt “İçim’de Bir Fikir Var” Diyen Gençleri Geleceğe Hazırlıyor.
Anne Adayları ve Yeni Anneler için Doğru Emzirme Sütyeni Seçimi Nasıl Yapılmalı?
Valentino Garavani’den VLogo Locker Mary Jane babetler
PINK MARTİNİ 30. yıl Turnesi Kapsamında İstanbul’a Geliyor!
Elite World’ün İyi Yaşam Festivali “Wibe Fest” Büyük İlgi Gördü
Upcycle İstanbul Art and Design Festival’e geri sayım başladı.
Ruzy Gallery, sanat serüvenine yeni sergisi “Evvel” ile devam ediyor!
“ECLİPSE” Filmine Öğretmen ve Öğrencilere Film Davetiyesi ve Patlamış Mısır Team Paribu’dan
Sagaza for Boyner ile Işıldayan Geceler!
İstanbul Marketing Summit, pazarlama dünyasını Zorlu PSM’de bir araya getirdi!
“Rezervem” Restoran Deneyimini Teknoloji ile Buluşturuyor!
Perakende vizyoneri Dr. Giuseppe Stigliano İstanbul’da
Beşiktaş JK ile Engelleri Beraber Aşalım!
Yeniliğin ve Hareketin Sahnesi HOPE Alkazar, Mayıs Ayında’da Dopdolu
Sırt Ağrısı deyip geçmeyin, Omurga Tümörünün Habercisi Olabilir!
Darüşşafaka Eğitim Kurumları Giriş Sınavı 26 Mayıs’ta, 41 ilde yapılacak.
COMEUP Fonksiyonel Kumaşları ve Canlı Renkleri ile Dikkat Çekiyor.
Sinema ve Tiyatro Dünyasında Ödül Heyecanı!

Her haklı saklıdır 2023

Web sitemizde kullanılan görsel ve haberler telif hakkı ile korunmaktadır

Woman Mag Tr Sitemap URL Index