TAOLE.jpgytytrr

TAV ve PİLEVNELİ iş birliğiyle Bodrum’da Sanat dolu bir Yaz!

TAV İşletme Hizmetleri, globalde Primeclass yolcu salonlarında sanata yer vererek Türk sanatçıların ve ayrıca lokal sanatçıların dünya çapında tanıtımına da katkı sağlamayı hedefliyor.

Bu vizyon doğrultusunda geçtiğimiz yıl Türkiye’nin önde gelen sanat galerilerinden PİLEVNELİ ile Milas-Bodrum Havalimanı’ndaki Primeclass Lounge’da hayata geçirilen özel iş birliği, bu yıl da devam ediyor. İş birliği kapsamında, PİLEVNELİ sanatçılarından Mehmet & Kazım Akal’ın Bodrum Primeclass Lounge için özel olarak hazırladıkları enstalasyonun yanı sıra, TAV Passport sponsorluğunda sanatçıların PİLEVNELİ Yalıkavak’taki orijinal duvar resmi de yaz boyunca sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

Sanatçıların PİLEVNELİ Yalıkavak’ta gerçekleştirilecek “Sanatçı Konuşması” ve sergi turu etkinlikleri de bu iş birliği kapsamında temmuz ayı boyunca düzenlenecek.

TAV İşletme Hizmetleri, deneyim kürasyonu odaklı hizmet yaklaşımını; sanat, gastronomi, eğlence ve sürdürülebilirlik temaları ile zenginleştirerek misafirlerinin seyahat deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. Faaliyet gösterdiği tüm ülkelerdeki lounge deneyimini sanatın ilham veren ve farklı kitleleri buluşturan yaklaşımı ile birleştiren TAV İşletme Hizmetleri, globalde Primeclass yolcu salonlarında sanata yer vererek Türk ve lokal sanatçıların dünya çapında tanıtımına da katkı sağlamayı hedefliyor.

Bu kapsamda TAV Passport üyelik programı sponsorluğunda geçen yıl Türkiye’nin önde gelen sanat galerileri arasında yer alan PİLEVNELİ ile başlattığı iş birliğini bu yıl da sürdürerek misafirlerini sanat ile buluşturuyor. Bu yılki program kapsamında, Milas Bodrum Havalimanı’nda yer alan Primeclass Lounge, PİLEVNELİ’nin değerli sanatçılarından Mehmet & Kazım ikilisinin alana özel tasarladıkları enstalasyon ile sezon boyunca sanatseverleri ağırlayacak. TAV Passport, bu iş birliği ile ayrıca Mehmet & Kazım’ın PİLEVNELİ Yalıkavak’taki orijinal duvar resminin de sponsorluğunu üstleniyor.

Geçtiğimiz yaz sezonunda olduğu gibi, PİLEVNELİ Yalıkavak’ta gerçekleştirilecek olan ve Sanatçı Konuşması ile sergi turları bu yıl da TAV Passport sponsorluğu kapsamında gerçekleşecek. Sanatseverler, temmuz ayı boyunca düzenlenecek sergi turlarına katılarak rehberler eşliğinde galeriyi gezme imkanına sahip olacaklar.

TAV İşletme Hizmetleri Satış ve Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi (CSMO) Aylin Alpay, ikinci kez hayata geçen bu iş birliğine dair; “TAV İşletme Hizmetleri olarak uçtan uca farklılaştırılmış ve kişiselleştirilmiş seyahat deneyimini faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerde sanatın ilham veren ve kitleleri birleştiren gücü ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda bu yaz da PİLEVNELİ iş birliği ile Bodrum Primeclass Lounge’umuzu sanatla taçlandırıyoruz.

TAV Passport üyelik programımız ile ayrıca değerli sanatçılar Mehmet & Kazım’ın PİLEVNELİ Yalıkavak’taki orijinal duvar resminin de sponsorluğunu üstleniyoruz ve üyelerimize Sanatçı Konuşması ve özel sergi turları sunuyoruz. Primeclass lounge’larımızı globalde belli dönemlerde birer sanat galerisine dönüştürerek misafirlerimize ilham verici, farklı bir deneyim sunmayı hedefliyoruz. Türk ve lokal sanatçıların dünya çapında tanınırlığını artırmaya katkı sağlamayı da hedeflediğimiz bu çalışmalarımızı, sanat alanının önde gelen prestijli kurumları ile birlikte kurgulamaya önem veriyoruz. Bu çerçevede PİLEVNELİ ile bu yıl daha da geliştirerek sürdürdüğümüz özel iş birliğimizden büyük heyecan ve mutluluk duyuyoruz” dedi. 

Pilevneli Galeri Kurucu Direktörü Murat Pilevneli ise; “Mekandaki enstalasyon, Bodrum Primeclass Lounge alanına eklenerek mekâna derinlik ve estetik bir boyut kazandırıyor. Havalimanı bir geçiş noktası… Binlerce insanın geçtiği bu alanda sanatın, lounge misafirleri için rahatlatıcı ve ilham verici bir ortam oluşturmasını hedefliyoruz. Sanatı sadece dekoratif bir unsur olmaktan çıkarıp yaşam alanının ta kendisine dönüştürmek, insanları sanatla daha derin bir bağ kurmaya teşvik ediyor. Bu projede sanatseverlere, sanatı galeri duvarlarında izlemenin ötesinde, günlük hayatlarının içinde buluşturup deneyimleyebilecekleri bir alan sunuyoruz ve sanatı yaşamalarına olanak tanıyoruz. Bu tür alanlar, insanlar arasında bağ kurmayı teşvik eder ve sohbetleri zenginleştirirken mekânın atmosferini de davetkar hale getirir” dedi.

Mehmet & Kazım’ın eserleri yaz boyu Bodrum Primeclass Lounge’da

PİLEVNELİ ile ikinci kez hayata geçirilen iş birliği ile TAV Passport üyelerine özel bir sanat deneyimi sunmaya başlayan TAV İşletme Hizmetleri, PİLEVNELİ sanatçıları Mehmet & Kazım’ın eserlerini ve mekâna özel düzenlemesini sezon boyunca Bodrum Primeclass Lounge’da ziyaretçileriyle buluşturacak.

Eserlerinde stereotipleri ve propaganda stratejilerini konu alan Akal kuzenler, büyük şehirlerde günlük yaşamı gözlemleyerek sanata yansıtıyorlar. Kuralsız bir resim anlayışıyla şekillendirdikleri çalışmalarını, kırmızı beyaz tonlarını kullandıkları eğlenceli yaklaşım ile sanatseverlerle buluşturan ikili, geleneksel sınıflandırmalara ve sınırlamalara mizahi, sevecen ve insan canlısı bir üslupla karşı çıkıyorlar.

Mehmet & Kazım’ın; muzip figürler, ironik semboller ve eylemlerden oluşan çalışmaları, yaz sezonu boyunca Bodrum Primeclass Lounge’da ziyaretçilerinin beğenisine sunulacak.

TAV Passport, Mehmet&Kazım’ın PİLEVNELİ Yalıkavak’taki orijinal duvar resminin de sponsorluğunu üstleniyor

Mehmet & Kazım’ın mekandaki duvar resminde karakteristik Edding çizimleri etkileyici bir şekilde büyütülüyor ve metropolleri 50 yıla aşkın süredir şekillendiren bir grafiti türü olan “throw-up”ları anımsatıyor. Francisco Goya’nın “Pinturas Negras”ından, 1950’lerin soyut ekspresyonistlerinden, Paul Klee’nin “Geschwister” tablosundan, Pierre Soulages’in eserlerinden ve Brooklyn, Bushwick’teki modern sahnelerden ilham alan Mehmet & Kazım’ın, kentsel yaşamı ve duyguları yakalayan benzersiz görsel dilleri Yalıkavak’ta sanatseverlerle buluşuyor. Tüm ikonografilerini, New York sokaklarının çeşitli sembolleri ve izlenimleriyle oluşturan ikili, bu kez kırmızı olarak tasarladıkları duvar kağıtları ve baskıları ile New York’un canlı sokak dilini Bodrum’a taşıyor.

Mehmet & Kazım, “Sanatçı Konuşması’” ile sanatseverler ile buluşacak

TAV Passport, temmuz ayı boyunca Pilevneli Yalıkavak’ta gerçekleştirilecek olan sergi turlarının ve “Mehmet & Kazım” ikilisinin konuşmacı olarak yer alacağı Sanatçı Konuşması’nın da sponsorluğunu üstleniyor. Eserlerinde yarattıkları kırmızı beyaz bir dünyanın yanı sıra, kentsel dünyayı 50 yıldan fazla bir süredir şekillendiren siyah yazı karakterlerine yer veren Mehmet & Kazım, kendilerine has sanat anlayışını temmuz ayında gerçekleşecek Sanatçı Konuşması’nda sanatseverlere aktaracak.

Ada, Leyla ve Sevgi’nin Yeni Başlangıçlarına Hazır mısınız?
Plumped Lips İle Daha Dolgun ve Göz Alıcı Dudaklar!
Krispy Kreme theatre konseptli Türkiye’nin ilk mağazasını Ankara’da açtı!
Sibil Çetinkaya x Koton koleksiyonu ile Romantik Yaz
Kemal Sunal, vefatının 24. yılında Özlemle Anılıyor.
98. Gazi Koşusu Veliefendi’de Koşuldu.
H&M Studio Mini Summer Capsule Koleksiyonu ile Sürdürülebilir Şıklık!
Ünlü Oyuncu Yağmur Tanrısevsin, Oral-B’nin Marka Yüzü Oldu!
iRobot’tan Yaza Temiz Bir Başlangıç Yapmak İsteyenler İçin Büyük İndirim!
İstanbul’un ve müziğin özlenen zamanlarına bir yolculuk “İstanbul Hatırası: Köprüyü Geçmek”
Lavantalar Arasında Doğuma Hazırlık Eğitimi Almak İster misiniz?
Bir Yaz Klasiği Küçükçiftlik Bahçe Sineması, 2 Temmuzda Başlıyor.
21 Haziran Dünya ALS Günü kapsamında, tüm yönleriyle ALS!
2024 Macar-Türk Kültür Yılı 15 Şehirde 80 programla halkla buluştu.
“Magnum 5 Senses Of Pleasure” ile hazzın kapıları deneyimi devam ediyor!
21. Filmmor perdeyi “Parola: Barış” ile açıyor!
TAV ve PİLEVNELİ iş birliğiyle Bodrum’da Sanat dolu bir Yaz!
Lav Şık Sunumlarla Yaza Keyif Katacak.
Ariş’in trend kolye ve zincirleri ile şıklığınızı tamamlayın.
Colin’s Denim Fikrim Tasarım Yarışması Gala Gecesi Fişekhane’de gerçekleşti!
Kurban Bayramında Nasıl Beslenilmeli? Nelere Dikkat edilmeli?
Türkiye’nin ilk ve tek inovasyon ödüllü yerli propolis üreticisi BEE’O, Ürünlerini Tanıttı!
Resmin şairi, büyük usta Devrim Erbil’in sergisine Son 2 gün!
Vakkorama ve FIAT’tan Eğlenceli İş Birliği
Maybelline New York, yeni Firework Maskarasını Eğlenceli bir Davetle Tanıttı!
Kahve Sever Babalara Özel, Korkmaz’dan köz tadında kahve keyfi
Upcycle İstanbul Art and Design Festival’in ardından Sanat ve Tasarım Sergisi Yoğun İlgi sebebiyle Uzatıldı.
Bayramı Şehirde geçirecekler için; The Grand Tarabya, Havuz Sezonunu Açtı!
Bilim Kadınları İçin 2024 Uluslararası Ödülleri sahiplerini buldu
Enerjisa Üretim’in Kadın Çalışanlardan Oluşacak Rüzgar Santrali için Eğitimler Başlıyor!
Şehir Hatları’nın Yaz Tarifesi Başlıyor.
Corny’den Yaza Merhaba
İsviçreli Saat Markası EBEL; Saat&Saat Güvencesiyle Artık Türkiye’de!
Türk Eğitim Vakfı’ndan Yeni Farkındalık Projesi “Gücüm Bu Kadarına Yetiyor”
URBAN Care’den Yaza Merhaba Partisi “Bu Yaz Herkes Kendine İyi Baksın’
Marks & Spencer 2024 Yaz Koleksiyonu’nu özel bir etkinlikle tanıttı
İyi yaşamı ve lezzeti buluşturan Alpro ve BigChefs iş birliği yaptı!
Türkiye’de Sağlığınızı Düşünen İlk Un “Panpan Un”
“Jovirose” Akdeniz doğallığının ve ışıltısının yeni yüzü
6 Haziran Dünya Diyetisyenler Günü kapsamında Diyet Uzmanı Öykü Altay’dan çok önemli bilgiler!
“Evidea X” Doğa Rutkay ile Doğa’ya Dönüş!
P&G Türkiye Yıldız Anneler projesinin 10. yılında Spor Kültürü Araştırması’nı yineledi.
“The VEIL” İstanbul, Londra ve Paris hattında nefes kesen bir kedi-fare kovalamacası!
Göz bölgenizdeki yaşlanma belirtilerine “gülsha” ile veda edin!
İBB Plajları 15 Haziran’da açılıyor. Giriş ücretleri belli oldu.
İyi Bir Uyku Patili Dostlarımızın da Hakkı!
COSMED, 15. yaşını “Seninle 15 yıl” projesiyle kutlamaya hazırlanıyor.
The Grand Tarabya’dan Babanıza Unutulmayacak Bir SPA Deneyimi
Roma’nın Çekiciliğinden İlhamla; FENDI Summer 2024
Molped 28 Mayıs Dünya Regl Hijyeni Günü’nde Farkındalık Çalışmalarını Sürdürüyor

Her haklı saklıdır 2023

Web sitemizde kullanılan görsel ve haberler telif hakkı ile korunmaktadır

Woman Mag Tr Sitemap URL Index